Jest uniwersalnym urządzeniem mającym zastosowanie w urzędach, bankach, na dworcach, biurach podróży, hotelach, sklepach, wypożyczalniach, bibliotekach i wszędzie tam gdzie istnieje wzmożony popyt na usługi świadczone poprzez elektroniczne kioski. Terminal CLASSIC DUOPLUS jest szczególnie dedykowany tym instytucjom, w których niezbędne jest obsłużenie dużej ilości klientów poprzez serwowanie sieciowych usług i operacji elektronicznych, posiadającym najlepszy wskaźnik ceny w stosunku do walorów użytkowych. Obudowa DUOPLUS zawiera dwa niezależne terminale. Usytuowanie monitorów LCD odchylonych od pionu pod kątem 15 stopni, osłoniętych przez nieprzezroczyste ściany boczne, uniemożliwiające śledzenie monitora przez osoby postronne, opcjonalnie dodatkowy blat umożliwiajacy prowadzenie zapisków, gwarantują użytkownikom komfort pracy i poufność przeprowadzanych operacji. Dodatkowo blat może zostać wyposażony w membranową, metalową lub sensorową klawiaturę użytkownika. Niezależnie od konkretnego zastosowania, użytkownicy terminala O2ALU CLASSIC DUOPLUS będą mieli zapewnione niezapomniane wrażenia estetyczne, dzięki doskonałej jakości ruchomych obrazów oraz wysokiej jakości dźwięku. Terminal charakteryzuje wentylowana trzyczęściowa, jedno lub dwukolorowa, estetyczna i trwała szkieletowa obudowa z zaokrąglonymi narożami z anodowanych profili aluminiowych, z wypełnieniem z blach stalowych, powlekanych strukturalną farbą epoksydowo-poliestrową, alternatywnie metalizowanymi lakierami, posadowiona na perforowanym cokole. Konstrukcja cokołu umożliwia trwały montaż z podłożem za pomocą stalowych kotw osadzonych w podłożu lub ustawienie na stopkach o regulowanej wysokości będącej na kółkach, za pomocą których terminal można przestawiać w dowolne miejsce. Na życzenie zamawiającego, część lub wszystkie elementy wypełnień szkieletu obudowy mogą zostać wykonane z blach ze stali nierdzewnej.
W wersji PLUS, terminal wyposażono dodatkowo w estetyczny podświetlany plafon, umożliwiający zamieszczenie dodatkowej informacji lub reklamy. Terminal można wyśmienicie dopasować do wizerunku każdej firmy, zmieniając standardowe kolory na dowolnie określone przez zamawiającego.

Wyposażenie standardowe dla wersji CLASSIC DUOPLUS
- panel filtrujący z wymiennym filtrem   powietrza,
- panele zasilające, wszystkie urządzenia   będące na wyposażeniu kiosku, z   wyłącznikiem głównym, zabezpieczeniem   oraz ochroną przepięciową,
- panel wentylacyjny,
- kontroler temperatury sterujący pracą wentylatorów,
- dwie jednostki centralne - komputery ATX, MICRO ATX   dowolnego producenta,
- dwie serwisowe klawiatury bezprzewodowe,
- dwa kolorowe monitory dotykowy LCD 15,1" wysokiej   rozdzielczości, wraz z kontrolerami i sterownikami,
- dwa audiokity - wzmacniacze stereofoniczne 19" 1U z   dwudrożnymi głośnikami,
- oświetlenie plafonu - panel oświetleniowy świetlówkowy 18W.

Wyposażenie opcjonalne dla wersji CLASSIC DUO:
- kolorowe monitory dotykowe LCD 17"   wysokiej rozdzielczości,
- jednostki centralne - komputery RACK 19"   4U ATX, RACK 19" 3U MICRO ATX, RACK   19" 1-2U płyty główne SBC,
- wideokity - kamery ze złączem USB,   mikrofony wraz ze sterownikami i   oprogramowaniem,
- czytniki kart elektronicznych PCSC,   alternatywnie czytniki hybrydowe, wraz ze   sterownikami,
- drukarki termiczne o szerokości wydruku 60 do 210 mm,   wraz ze sterownikami i oprogramowaniem,
- mikroprocesorowy panel sterowania wentylatorami,
- dowolne urządzenia telekomunikacyjne.

[do góry strony]
POZOSTAŁE TERMINALE
ETB 01ALU:
Bileter
EMTI 02ALU:
Classic
Classic Plus
Classic Duo
Billboard
EMTI 03ALU:
Administrator
Billboard
EMTI TGW:
Avistreet
EMTI TGS:
Aviwall

© AVISTRANS 2002