Oprogramowanie dedykowane systemom informacyjnym, projektowane i wytwarzane przez Multimedialne Systemy Informacyjno - Komunikacyjne AVISTRANS, charakteryzuje wysoka jakość wykonania i niezawodność potwierdzona bezproblemową eksploatacją w 24 godzinnych multimedialnych systemach informacyjnych implementowanych przez przedsiębiorstwo w latach 
1998 - 2002.
Wyważony interfejs graficzny użytkownika, projektowany z myślą o łatwej obsłudze monitora dotykowego, umożliwia swobodną komunikację nawet niedoświadczonym użytkownikom, nie mającym na co dzień kontaktu z komputerem.
Bezproblemowa obsługa w zakresie zmiany, czy też uzupełniania treści (contentu) systemów informacyjnych AVISTRANS, stwarza komfort pracy administratorom systemu, a nieskomplikowana obsługa poprzez popularne narzędzia dostępowe umożliwiaja pracę z oprogramowaniem nawet osobom nie posiadającym przygotowania informatycznego.
Podmioty z zaimplementowanym systemem informacyjnym AVISTRANS, oprócz podstawowego celu jakim jest publiczne udostępnianie informacji, uzyskują dodatkowo wartość dodaną w postaci narzędzi umożliwiających zamieszczanie reklam, ogłoszeń, anonsów itp. dla zleceniodawców zewnętrznych. 

© 2002 AVISTRANS