ETB 01ALU:
Bileter
EMTI 02ALU:
Classic
Classic Plus
Classic Duo
Classic DuoPlus
Billboard
EMTI 03ALU:
Administrator
Billboard
EMTI TGW:
Avistreet
EMTI TGS:
Aviwall
Multimedialna forma prezentacji jest niezwykle efektowna i bardzo efektywna, a za pomocą elektronicznych kiosków możecie oferować informacje, usługi i produkty, w dowolnym miejscu, niezależnie od godzin pracy, przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nasze terminale reprezentują najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie budowy urządzeń służących przekazowi multimedialnemu. Posiadają pełen zakres funkcji, są urządzeniami o wysokiej sprawności, wysokich walorach użytkowych i estetycznych, produkowanymi zgodnie ze ścisłymi wymogami jakościowymi, mającymi odzwierciedlenie w 36 - miesięcznej gwarancji producenta. Zapewniają prostotę i wygodę obsługi oraz bezawaryjne działanie nawet po wielu latach pracy.
Terminale AVISTRANS produkowane są jako urządzenia wolnostojące do montażu wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń lub przeznaczone do zabudowy w ścianach i witrynach wystawowych. Dzięki tak szerokim możliwościom lokalizacyjnym terminali, odpowiedniej konstrukcji odpornej na zewnętrzne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, nie istnieją żadne przeszkody w podejmowaniu całodobowej informacji, sprzedaży oraz prezentacji towarów i usług. Przedsiębiorstwo, posiadające znaczące doświadczenie w konstruowaniu i budowie systemów multimedialnych, od 1997 roku stale doskonali wyroby tak, aby ich jakość spełniała najwyższe światowe standardy obowiązujące w produkcji tego typu urządzeń. Doskonałą rekomendacją dla naszych terminali jest ich długoletnia bezawaryjna praca, również w bardzo ciężkich warunkach intensywnej, 24 godzinnej, eksploatacji w sieciach miejskich systemów informacyjnych.
Charakterystyczną cechą produktów AVISTRANS jest uniwersalność rozwiązań konstrukcyjnych, opartych o standard 19", umożliwiający wyposażenie kiosków w dowolne dodatkowe urządzenia peryferyjne rozszerzające funkcje użytkowe. Tym samym rozwijające się technologie, wymuszające konieczność zmian w systemach komputerowych i teleinformatycznych, nie wpłyną na spadek funkcjonalności i możliwych w przyszłości zastosowań raz zakupionego terminala AVISTRANS. Nasi projektanci zadbali również o spokojny ponadczasowy design kiosków, które pomimo upływającego czasu, przez wiele lat wyróżniać się będą nienagannym wzornictwem.

© 2002 AVISTRANS